Smary

 

    W naszej ofercie polecamy także smary. Dostępna szeroka gama od najprostszych, do specjalistycznych smarów w łożyskach pracujących w ciężkich warunkach, precyzyjnych, wysokoobrotowych, odpornych na oddziaływanie wody i wysokich temperatur.

Oferujemy m.in. smary firmy ROCOL
ROCOL Ltd. jest firmą o wieloletniej tradycji, która wytwarza smary wysokiej jakości, zapewniających uzyskanie optymalnego poziomu kosztów, dzięki wydłużeniu żywności maszyn i urządzeń. Gama smarów oferowanych przez ROCOL Ltd. jest tak szeroka jak różnorodność ich zastosowań.

Ponadto oferujemy:
Foodlube – środki smarne dla przemysłu spożywczego; Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości środki smarne wszędzie tam, gdzie wymagane są produkty nietoksyczne. Wszystkie produkty z tej grupy mają stosowane dopuszczenia (zarówno amerykańskie jak i polskie).

   Sapphire – smary łożyskowe; Jest to grupa 6 smarów, która obejmuje 80% zastosowań smarów przemysłowych. Wyjątkowa wytrzymałość filmu smarnego (przynajmniej dwa razy większa od większości renomowanych smarów) pozwala w widoczny sposób zmniejszyć koszty związane z wymianą łożysk i awariami.

Smary, uszczelniacze, środki specjalne (Loctite i inne) w katalogu sklepu internetowego

Katalog wg grup |
Smary do łożysk | Smarowniczki |
Produkty Loctite, środki specjalne |